BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Temos “Be temos” archyvas


Kartą pasižiūrėjau į pasaulį pro pirštus…

Nesižiūri kažko…

Nusiploviau rankas,

Nagus nusikarpiau - iškart gražiau žiūrisi!

Tvarkytis reikia pradėt nuo savęs.

(šitas įrašas juodraščiuose guli nuo 2014-02-13)

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Prisivalgiau naminių hamburgerių.

Visa laimė,  kad subinėj nėra žvakės,  kuri skeltų kibirkštį…

Rodyk draugams

Comments Komentavo 2 »

Sveikinu savo mažuuuutę, blacksugar su gimtadieniu :*

Nedviprasmiškai pareiškiu visiems blogeriams, kad ji mano!

Tapatybės neįvardinsinsiu, nes esu godus ir tobulais dalykais nesidalinu!

Mano mano mano mano! :*

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »

Juk ir jūs esate girdėję, kad vidutiniškai, per gyvenimą žmogus suvalgo 10 vorų…

Nu kas čia per nesąmonė?!

Jaučiu yra kažkur žmogus, kuris tyčia valgo vorus ir gadina statistiką…

Niekuo negali pasitikėt!

Rodyk draugams

Comments Komentavo 2 »

Susitikau su seniai matytu draugu…

Klausia jis “Tai kas naujo kaime?”

Čia tas pats, kas paklaust, kas naujo one.lt forume?

Nieko naujo. Nenugriuvo dar.

Bent kolkas…

Tobuli dalykai nesikeičia.

Parašiau ir pats nepatikėjau.

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Kiek daug porelių susižadėjo arba susituokė per Valentino dieną.

Pusė šaukia jiems už akių - “kaip banalu”

Kita pusė - “kaip gražu”

O į akis tik - “kaip gražu”

Bet esmė, kad Valentino diena jau ir taip graži savaime. Ne kartą girdėjau “jei susituoksi per valentino dieną, tai juk tavo gyvenime nuplauks viena šventė”

Vedamas tos logikos siūlau tuoktis per dienas, kuomet nutiko kas nors blogo…

Pvz Sausio trylikta. Atsibodo jau tie rūškani veidai ir žvakutės. Metas šypsotis ir atšvęsti. Puiki diena vestuvėms

Sausio 27 - holokausto aukų atminimo diena… Juk negera nuo pat ryto mąstyt apie dujų kameroj užtroškusius žydus… Tai kodėl tokią dieną nepasipiršus? Nors krislelis šviesaus džiaugsmo tokią dieną.

Rugsėjo vienuolikta - kiek begalim minėti tuos teroristinius įvykius. Geriau jau turėti gerą progą atšvęsti. Vestuvės pats tas tokią dieną.

Pasikorė draugas? Kitąmet tą dieną kelkit vestuves. Visi pamirš tą nelaimingą durnių, liks tik šviesūs prisiminimai.

Senelis mirė nuo vėžio? Nu kaip tokią dieną galima nesiženyt? Geri dalykai užgoš negerus ir gyvenimas pasidarys malonesnis patiems.

Kartais pats stebiuosi, koks esu genijus…

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Jau senokai nieko nesu parašęs savo mylimam bloge ir dėl to jaučiuosi kaltas…

Ypač kai dar sulaukiu vieno kito komentaro ar privačios žinutės: “kurgi dingo mūsų Valentas ir ką aš dabar vakarais skaitysiu??”

Kaip mažą kaltės išpirką aprašysiu įvykį ne iš fantazijos, o iš savo gyvenimo. Akiniai!

Valento regėjimas jau senokai šlubuoja, bet akinius nusprendė įsigyti tik dabar.

Pirmas įspūdis - VAU! AŠ MATAU 3D VAIZDĄ!!!

Skamba gal ir šiek tiek juokingai, bet neatsimenu kada taip gerai mačiau į tolį. Atsirado trečias dimensijos matmuo - GYLIS! Ir tai net savotiškai mane blaško.. Dabar aplink matau tiek daug užrašų, kuriuos privalau perskaityti, kad vairuodamas kartais net nebepasižiūriu kas dedasi pvz. pėščiųjų perėjoje. Trumpiau tariant - too much information :D Kad niekas nenusigąstų, tai pridursiu, kad aukų, (kolkas) nėra. Vairuoju bmw, tai visi ir taip bijo eiti prieš tokią mašiną per perėją. O jei neinat, tai aš ir nestoju.

Važiuojant namo, priešais mašinos langą praskrido HD varna… Whoah! Seniai bemačiau tokį aukštos grafikos kūrinį… Sušikta varna praskrido, atrodo, kas gi čia tokio? Taigi milijoną kartų mačiau skrendant lygiai taip pat per kelią tūkstančius kitų varnų…  O apie šitą galvojau ištisus penkiolika kilometrų iki namų… Amazing!

Mamos pirmas įspūdis, kad atrodau žymiai solidesnis. Kiekvieną kartą, kai užsidedu akinius, ji pasako “oo, čia tu :D” ir nusišypso. Aiškiai, jai labiau patinku su akiniais :D

Čia jau buvo dievų ženklas, kad nešiosiu akinius.. Nes man tinka kokie 98 procentai visų akinių, kokius tik kada matavaus. Padariau išvadą, kad viskas, kas dengia mano snukį - mane pagražina. Tačiau iš vienos pažįstamos susilaukiau komentaro, kad gražiam žmogui viskas tinka. Ir susilydžiau. Nebeturėjau ką atsakyt :D Mano, cinizmo persmelktame, pasaulyje išgirst komplimentą tikrai retas reiškinys.

Komplimentas kaip meteoras. Jei ilgai žiūrėsi į dangų ir lauksi, kol pasirodys - jis nebus toks įspūdingas. O čia tarytum išėjai į lauką, pasižiūri, kaip visada apniukę ir tik pyst, didžiulis ir ryškus! Tebūnie tai ir tetrunka kokias 0,3 sekundės dalis, bet tiek pamatyt užtenka, kad nusišypsotum.. O nuoširdžiai šypsotis yra malonu.. O dalykus, kurie man malonūs - aš ilgai menu.

Draugams siunčiau tik nuotrauką, kaip atrodau su akiniais. Gyvų liudininkų kaip ir nėra, bet jau žinau kaip viskas baigsis, kai pamatys su akiniais. Įsimylės ir nebenorės gyvenime manęs matyti be jų.. O čia jau bus problema, nes iš arti matau puikiai ir man patogiau be jų, tai nenešioju jų visą laiką.

Posakis byloja, kad gražiausi dalykai akimis nematomi..

Bet kai ir matomų dalykų nematai, tai vėl nieko gražaus :D

Taigi… Trumpas išsipasakojimas po ilgo laiko. Tikiuosi, kad ir dažniau sumąstysiu ką parašyti tiems, kas iš tiesų ilgisi naujų įrašų šiame bloge

Rodyk draugams

Comments Komentavo 4 »

Sunkus gi tas laikotarpis - vaikystė…

Visi tau priseka pasakų apie Senius Šalčius, Vėlykų Bobas… Ir Tu, žinoma, tuo tiki…

Ir kai paaugi, sužinai, kad Tave apipiso kaip mažą vaiką…

Sukurkim vaikui fantaziją ir paskui ją sugriaukim… Būsim puikūs tėvai…

Rodyk draugams

Comments Komentavo 5 »

Aplankė mintis, kad per mažai bendrauju su blogas.lt bendruomenės nariais, tai slegiamas šitos didelės naštos šiemet nebeišsisukinėsiu nuo šito žaidimo ir atsakysiu į spelling pateiktus klausimus. Užteks vienam apie save žinoti, koks aš debilas, tegul ir kiti sužino.

TAIGI…

Griežtosios taisyklės:

1. Kiekvienas ‘pažymėtasis’ turi paskelbti 11 faktų apie save;
2. Reikia atsakyti į 11 klausimų, kuriuos uždavė tas, kas pažymėjo;
3. Reikia užduoti 11 klausimų tiems, kuriuos pažymėsi;
4. Pažymėti 11 tinklaraštininkų, kurie turi mažiau nei 200 sekėjų;
5. Tinklaraštininkus apie pažymėjimą reikia informuoti;
6. Negalima ‘pažymėti’ to, iš kurio gavai žymę.

11 Faktų apie mane…

1. Labai žaviuosi stand up komikais, kurie sugeba pusantros valandos šnekėt rimtu veidu prieš minią ir vis tiek priversti juos juoktis iki ašarų. Stulbinantis talentas… Kada nors norėčiau padaryti pusvalandžio trukmės pasirodymą ir matyti kaip žmonės juokiasi kartu su manimi.

2. Kai turėjau daugiau laisvo laiko - buvau įnykęs į origami. Dariau ir gulbes, ir rožes ir daugybę kitokių mažmožių ir visus galiausiai išdalindavau draugams.

3. Išmokiau kelis draugelius kaip daryti iš popieriaus tulpes ir vieną kovo 8-tą vaikščiojom po miestelį su kostiumais ir pintinėmis pilnomis tulpių ir sveikinom visas sutiktas moteris. Išdalinom virš 300 gėlyčių vos per kelias valandas.

4.  2007 metais buvau patekęs į jaunųjų filologų respublikinį turą, kuris vyko Ignalinoje. Kai pamačiau ką sugeba parašyti šimtas kitų mini rašytojų - ilgam buvau padėjęs rašymą į šalį. Jaučiausi nekompetetingas visose srityse, kad galėčiau apie ką rašyti.

5. Mokykloje mėgau literatūros pamokas, bet mokymasis “teisingai” interpretuoti rašytojus tik didino norą dar labiau iš jų tyčiotis.

6. Erlickas įkvėpė vėl pradėti daugiau rašyti. Prisiskaičius jo minčių supratau, kad tokių kvailysčių ir pats dažnai prisigalvoju… Ir ko gero žymiai geriau jas užrašyti ir leisti pasidžiaugti/pasijuokti kitiems, negu leisti visoms mintims tyliai žūti savoj galvoj.

7. Moku daryti naminį vyną… Darau daug.. Bet išdalinu daug daugiau, nei pats išgeriu… Skundų girdėjau mažai… Bet kas gi skųsis už dyką gaudamas vyno…

8. Neatsispiriu alkoholio akcijoms… Jeigu matau, kad kokiam firminiam gėrimui taikoma padori akcija - nusiperku. Aš ne alkoholikas - pas tokius alkoholis neužsibūna.. Pilni gėrimo buteliai man tiesiog gražu.

9. Nekenčiu žurnalo cosmopolitan. 13-metėm mergaitėm nedėrėtų skaityt patarimų apie lytinės sueities subtilybes ir būdus juos pagerinti, kuriuos rašo moterys sulaukusios per 31 ir išbandžiusios po 10++ vyrų ir kas antrame sakinyje pabrėžiančias koks didelis malonumas bus padarius tą ar aną. Leiskit mergaitėms dar pažaist su barbėm ir čiulpt čiupačiupsus, o ne…

10. Džiaugiuosi išmokęs bent jau paviršutiniškai dirbti photoshop’u ir išdirbinėti draugų ar savo nuotraukas

11. Nekenčiu tv šokių projektų ir bulvarinių blevyzgų ir laidų, kuriose pagrindinis herojus amžinai bomžas… Noriu matyti talentą, kūrybą, mąstymo skatinimą, o ne degradaciją ir asocialumo rodiklius…

Taigi sunkiai, bet išstenėjau tuos 11 faktų.. Dabar klausimai.

Rytas ar vakaras? kodėl?

Vakaras. Nes baigėsi dienos darbai, dienos vargai… O vakare jau gali pamąstyt apie save, apie kokią įdomią temą.. O gal tuo vakaru su kuo nors pasidalint.

Didžiausias gyvenimo pasiekimas?

Neseniai nusipirkau mašiną. Gal tai ne medalis ir ne diplomas, bet tai jau realią paskirtį turintis daiktas. Man tai - šis tas… O kažko didelio niekad nesijaučiau pasiekęs.

Krepšinis ar futbolas? Kodėl?

Krepšinis. Daugiau taškų. Daugiau intrigos. Dar smagiau - ledo ritulys. Mažiau taškų nei krepšinyje, bet daugiau smurto.

Kiek turi draugų facebook’e?

500++ Pats mažai ką kviečiu. O priimu visus, kad galėčiau su jais pasidalint savo kvailom minim.

Didžiausias gyvenimo melas?

Amen.

Ką manai apie vegetarizmą?

Vienintelė pateisinama priežastis, kodėl galima nevalgyti mėsos - “aš jos nenoriu, mėsa man neskani” Visa kita tėra tik išsipisinėjimas ir smegenų plovimas.

Absurdiškiausia gyvenimo tiesa?

Kuris garsiau rėkia, tas ir teisus.

Kas yra geriausia Lietuvoje?

Kad čia gyvena man artimi žmonės. Daugiau nieko.

Ką šlykščiausią galėtum suvalgyti?

Klausimas ne ką… O už kiek? :)

Kokių fobijų turi?

Bijau nuskęsti. Nejaukiai jaučiuosi, kai dugnas labai giliai po manim.

Kokį pokštą visuomenei galėtum iškrėsti?

Naktį aplipdyt plastelinu kokią miesto skulptūrą, kad ji juokingai atrodytų, manau, būtų nekaltas ir linksmas pokštas :)

Klausimai iš blacksugar

1. Ar esi laiminga,-as?

Buvo tokių momentų, kai viskas iki galo gerai. Bet tai tik momentai. O dažna būsena: visai px. dar dažnesnė - px, gyvent galima.
2. Miesto gyvenimas ar gamta?

Sunkus klausimas… Mieste niekad negyvenau.. Įdomu nuvažiuot dienai į didesnį miestą.. Bet užtektų man ir vieno širdžiai mielo žmogaus… Kitų nereikia :)

3. Kokią daina yra pati reikšmingiausia?

Kai kurios dainos primena kai kuriuos žmones.. Reikšmingiausios įvardint negaliu

4. Kokie žmonės tau patinka? Yra įdomūs?

Tiesmuki, laisvalaikiu spontaniški, darbo laiku pareigingi. Mokantys siekt tikslo, mokantys priimt iššūkius. Sugebantys arba tobulai prisitaikyti prie aplinkos, arba aplinką pritaikyti prie savęs.
5. Ar yra poelgis, kuriuo gailiesi? Koks jis?

Galima sakyt, kad gyvenu taip, kad netektų gailėtis. Jeigu ko skaudančia širdim ir teko atsisakyt, tai tik dėl dar kilnesnio dalyko :)
6. Ar yra žmogus, su kuriuo norėtum susipažinti?

Būtų visai įdomu susipažint su moterim, su kuria galbūt vieną dieną sukursiu šeimą. O jei tokią jau pažįstu… Tai susipažinčiau iš naujo :D

7. Ar turi papildomos veiklos? Groji, pieši, kuri.. etc

Fotošopas, rašymas, origami… Ko gero patys pagrindiniai
8. Kur dažniausiai galima tave sutikti?

Darbe/namie/facebooke…
9. Mėstamiausias rašytojas?
Mažai skaitau, bet sakyčiau, kad Erlickas.

10. Gyvenime daugiau mylėjai ar nemylėjai?

Ko gero mylėjau..
11. Kokia sritis tau artimiausia: menai, humanitarinai mokslai, tikslieji mokslai .. ?

Dar savo vietos po saule tikrai neatradau…

Žiežula irgi man pažėrė keletą klausimų, mielai į juos atsakysiu

1. Kada matėte besišypsantį praeivį?

O bral… O čia tai sunkus klausimas… Tokie jau į raudonąją knygą įrašyti… Jeigu ir mačiau, tai tas buvo seniai, o jei ir šypsojosi, tai ne man :)

2. Kada padarėte gerą darbą neprašomi? Kokią sukėlė reakciją?

Gavau palinkėjimą, kad man Dievas duotų sveikatos :) Ekstra sveikatos proveržio nepajutau… Tai gal, matyt ne toks ir geras darbas buvo.

3. Ar dažnai tai darote?

Gal ir per gerai apie save galvoju… Bet sakyčiau, kad ganėtinai dažnai…
4. Kada ką nors nudžiuginote?

Sunku pasakyti… Nes pats mažai kuo džiaugiuosi :D
5. Kas jus nesenai nuliūdino? na užgavo širdį?

Šitam bloge vengiu kalbėt apie žmones iš savo aplinkos :) Jei viską atvirai iškločiau, tai pusė mano draugų ramiai miegot nebegalėtų.. Ilgai menu įvairius dalykus.

6. Kas jus nudžiugino?

Laikas praleistas su nuoširdžiu žmogum. Jau gan seniai tas buvo, bet menu viską, kaip būtų nutikę vakar.
7. Kokią knygą jūs vis kartais nuo karto išnaujo skaitote?

“žodžiai apie tikrą draugystę” - viena iš tų suvenyrinių knygučių, kuri negali pasigirti nei apimtimi, nei populiarumu, bet ji, vos ne kaip šventas raštas… Perskaitai mintį… Pamąstai, kažką naujo pagalvoji, nusiramini :)

8. Kokį filmą rekomenduotumėte dvasiniam tobulėjimui? Kad iš jo įgyti išminties ir sielai šviesumo?

Ko gero mano visų laikų mėgstamiausias filmas - Forestas Gampas… Apie kvailį, kuris visą gyvenimą stengėsi dėl kitų, darė tai, kas atrodė teisinga jo širdžiai… Turėjo krūvas pinigų, bet neišmanė ką su jais daryt.. Nesvarbu kiek kartų jį paliko ir išdavė Džeinė - vis tiek ją mylėjo. Jis mokėjo klausytis kitų ir tuo buvo turtingesnis už visus savo sutiktus žmones. Gal filmo recenzijoj ir nerasit tokių žodžių, bet man Gampas būtent toks… Atsidavęs ir žmogiškas, nepaisant to, kad proto lygiu nėra labai protingas - būti geru žmogumi tas netrukdo.

9. Kada buvote įsimylėjęs? Kaip tada elgėtės?

Mylėjau ne vieną merginą. Bet kiek tų visų meilių nepasisekė - nė apie vieną iš jų nepasakiau blogo žodžio. Nes bent jau išlaikiau pagarbą. Jeigu kas žino, kad buvo kitaip - pirmas tegul meta akmenį.

10. Jūsų akių spalva? Kiek Jums metų?

Akys - žalios. Metai - 22

11. Kada grožėjotės gamta? Koks jūsų megstamas metų laikas?

Neturiu vieno mėgstamo laiko… Gražu visada, kai nėra balų ir pliurzės. Gražu kai šalčiau, gražu kai šilta. Svarbu su kuo daliniesi tuo grožiu :)

Turiu garbės atsakyti ir į klausimus, kuriuos pateikė latesta

1. Ką darytum laimėjus 100lt?

Spėju, kad nusipirkčiau konjako butelį. Pasistatyčiau irrrrr po kokių ilgų metų, esant didelei progai - išgerčiau su sau svarbiais žmonėmis, kurie greičiausiai jo net nemėgtų :)

2. Tavo tobula diena.

Sunkus klausimas… Tobulybės žodžiais neapibūdinsi… Bet bent jau man užtektų, kad laimėčiau kokioj mega loterijoj daug penegų… Irrr tą pačią dieną galėčiau nusipirkt kokį itališką kostiumą pasiūtą kaip tik man, superautomobilį, nuvažiuot pas merginą, pasakyt jai “ruoškis, už pusvalandžio išskrendam į Prancūziją vakarienės restorane” :D trumpiau tariant… Tobula diena bus tada, kai suprasiu, kad sau galiu leisti tiek pat daug, kiek man leidžia mano fantazija.
3. Ar įteisintum reinkarnaciją?

norėčiau žinot, kad po mirties kažkas laukia… Kažkas gero… Jeigu nebūtinai gero, tai bent kažkas naujo… Ko gero niekad nesuvoksiu, kad vieną dieną trūks juostelė ir “baigsis” filmas… Spėju įteisinčiau… Reinkarnuočiaus sau kokiu krankliu ir gyvenčiau kelis šimtus metų, šikčiau ant visų iš aukšto. Ot tai gyvenimas :)
4. Kodėl tu kuri, rašai blogas.lt?

Įprasminu savo laiką… Per dažnai lieku tik su savo mintimis. Tai užrašau, kad vieną dieną galėčiau matyt, kad prabėgę metai neprabėgo tuščiai… Kad savo mintimis bent kažką prajuokinau, suteikiau šypseną, priverčiau susimąstyt. Mano gyvenimo prasmė - bent jau būt naudingam.

5. Labiausiai nesuprantama daina, kurią kiti dievina.

Sexy bitch, blow my whistle… Degradų dainos… Antras galas ne veltui yra žemiau už galvą ir širdį. Tokia ir esmė - kad jo aukštinti NEREIKIA.
6. Ką dar norėtum sugebėti be savo savybių?

Būti superpsichologu. Tiesiog skaityt mintis. Užbėgt svetimoms mintims už akių.

7. Koks įvykis tave sujaudintų, stipriai paliestų širdį?

Kad kas nors išvis pabandytų ją paliesti :)

8. Kokie tavo santykiai su tėvais?

Daug pasakoti :)

9. Kokį naują įstatymą priimtum Lietuvoje?

Kad kiekvienas seimo narys turėtų išgyventi pusę metų tik iš minimalios algos mieste ir kaime, prieš ateinant į seimą. Gal tada patys labiau orientuosis kas per bėdos socialiniame sektoriuje. Ataskaita ant stalo rodanti šalies pragyvenimo lygį - visiškai neatspindi gyvenimo lygio.

10. Kaip reaguoji į žmones, kurie prašo išmaldos?

Nėra pas mane tokių.. Nieko gero… Sakyčiau, kad jie tinginiai, alkoholigai, degradai… Nes kas netingi - tas gyvenimą susitvarko. Kad ir kiek metų prireikia.

11. Ką esi juokingo iškrėtęs (-usi) vaikystėje?

Su mediniu arkliuku bandžiau nujot nuo laiptų. Bet pamatė mama… Jei būtų nepamačius - dabar ko gero čia nerašyčiau :)

Dar keletas šviežių klausimų iš alinana

1. Kokia tavo mėgstamiaus(-ia)(-ios) spalv(-a)(-os)? Kodėl?

Ko gero gražiausios juoda ir balta. Klasikinės spalvos. Visur puikiai dera ar kalbant apie rūbus ar apie mašinas. Savotiškas LYGIS, savotiška klasė :)

2. Ar buvai nors kartą gyvenime įsimylėjęs? Jei taip, kokie dabar tavo santykiai su tuo žmogumi?

Ech… Parodyk man nors vieną, kuris nebuvo ko nors įsimylėjęs? Net save buvau įsimylėjęs, dabar mes nesišnekam apie senus laikus. Gyvenam, tarytum nebūtų nieko nutikę.

3. Ką manai apie susirašinėjimą tikrais laiškais?

Parašyt vieną ar kelis laiškus brangiems žmonėms, ypatinga proga - labai gražu ir įsimintina. Bet pastoviai bendraut… Jau atgyvenęs dalykas… Bent jau aš įsivaizduoju kaip po n-tojo laiško išsiunti tik parašęs “mm… tai ką veiki?” :) Tikram laiškui reikia daug emocijų… O tokių daug per trumpą laikotarpį negaliu surinkti :)
4. Ar tiki horoskopais? Kodėl?

Netikiu Palmyra, netikiu Nagliu Šulija ir visais tais savaitinių nesąmonių sudarinėtojais. Tačiau tikiu, kad gimimas tam tikru laiku sukuria tam tikras aplinkybes tam tikrai asmenybės raidai :)
5. Ar domiesi kokia nors kultūra? Jei taip, kokia ir kodėl?

Domiuosi alkoholikais prie kaimo baro. Taip suvoki, kad moralinis dugnas daug gilesnis negu įsivaizdavai.

6. Kaip manai, kas šiame pasaulyje tikriausia, o kas - apgaulingiausia?

Labai sunkus klausimas. Labai filosofinis. Vos ne kaip lietuvių egzamino temai… Kai jau grabe gulėsiu, gal tada ir galėsiu atsakyt į šitą klausimą… Kartais paveda dalykai, kuriais labai norėjosi tikėti, ir nustebina dalykai iš kurių nieko nesitikėjai… Kol iš rankų neišmesi - tol nežinosi ar suduš :)
7. Jei galėtum, kaip pakeistum savo išvaizdą?

Aš visą gyvenimą nesutariu su kirpėjom… Ko gero nemoku paprašyt kad apkirptų kaip norėčiau ar per mažai joms sumoku… Norėčiau kad kas rytą atsikėlus plaukai būtų panašūs į padoraus žmogaus… O ne į kopūsto gūžę.
8. Kokie tavo žalingi įpročiai? Kuris iš jų yra tavo mėgstamiausias?

Rūkyt nerūkau. Išgert išgeriu… Nusigeriu palyginus retai. Tai sakyčiau mano mėgstamiausias žalingas įprotis - vyno butelis ir sūris arba kokie šprotai :D

9. Kokias kalbas geriausiai moki? Išvardink bent dvi.

Lietuvių kalba skaitosi? :D Lietuvių, anglų ir tada rusų. Lietuvių kalboje, gal mano skyryba kiek ir grybauja, bet tikiu, kad ji tikrai geresnė už vidutinio lietuvio. Tada anglų… Suprast suprantu gerai… Žiūriu filmus anglų kalboje ir retai kada tenka gaudyti žodžius žodynuose. Kalbėjimas ir rašymas… Iš bėdos… Rusų kalba… Suprast didžiąją dalį suprantu. Atsakyt… Kažką dar sugebu išlementi.. O rašyt… Gal net neprašykit :D
10. Kokia tavo gyvenime geriausia perskaityta knyga? Peržiūrėtas filmas? Jei žiūri, labiausiai sužavėjęs anime?

Vienintelė perskaityta knyga “šis paukštis yra varnas”. Jokios gilios minties, bet smagi istorija kupina cinizmo. Peržiūrėtas filmas… Daug tų gerų filmų teko matyt… Šįkart pirmas į galvą atėjo “Skrydis virš gegutės lizdo” tikrai labai geras. Anime… Hm… Visi jie ten turi gerų minčių… Bet kažkokio nerealaus neišskirsiu :)
11. Kada susivokei, jog Kalėdų senelis šaltis tik gražus išgalvotas herojus?

Kai buvau kokių 3 metų brolis pasakė :D Esmėj niekas nepasikeitė.. Juk dovanos tai nedingo :D

Ir Daaaar keletas klausimų ir pynga :)

1. Kuo norėjai būti užaugęs?

Gal ilgiausiai išsilaikiusi svajonė buvo tapti psichologu… Tobulai skaityt kūno kalbą man ir dabar kažkas nepaprasto

2. Ką veiksi per Naujus?

Oj… Tai kad dar toli tie nauji metai… Netgi rytoj :D O jei rimtai, tai tikiuos, kad linksmai atšvęsiu su draugais ir tada… Kai jau gražiai sutiksim saliutus, dar truputį pablūdysiu ir eisiu miegot kaip eilinę naktį.

3. Mėgstamiausias patiekalas. Nebūtinai vienas, jei sunku išsirinkti

Mėgstu varškėčius, mėgstu keptas bulves. Skanu tai, kas paprasta ir sotu :)

4. Kas yra omuo?

Ką turi omeny, klausdama kas yra omuo? :D Nevartoju tokio žodžio. Bet va, google sakė, kad tai tas pats, kas nuovoka :)

5. Ką darytum, jeigu į Žemę artėtų asteroidas, kuris būtinai sunaikins mūsų planetos gyvybę? Tarkim, kad liko savaitė iki susidūrimo

Stengčiaus kuo greičiau įsigyti šautuvą savigynai, nes aš tai kaip aš… Bet kiti tikrai imtų elgtis nedovanotinai, todėl bent tą paskutinę savaitę norėčiau būt saugus.

6. Kokį žmogų laikai autoritetu? Tėvai nesiskaito

George Carlin… Hugh Laurie… Rolandas Kazlas… Juozas Erlickas… Rowan Atkinson… Labai unikalūs ir orginalūs žmonės, kurie sugebėjo/sugeba pralinksmint žmones savo originalumu ar priverst susimąstyti.

7. Ar tiki horoskopais?

Berods jau atsakinėjau tokį klausimą… Tikiu, kad gimimas tam tikru laiku, turi įtakos asmenybės charakterio formavimuisi. Pvz gimei rudenį. Šalta, šlapia… Draugų nei prie upės pasikviesi, nei besmegenio išsivesi pasistatyt… Tai kiekvienais metais per gimtadienį būsi ant savęs piktas, kad tokiu kvailu laiku gimei ir t.t. :D

8. Kas yra mėlynas, gyvena po vandeniu ir valgo akmenukus?

povandeninis akmengraužys?

9. Kaip būtų galima išspręsti maisto trūkumo problemą?

Paprasčiausias sprendimas - bus darbo, bus ir duonos. Vieno mokslininko žodžiais: “bado problema jau galėjo būti seniai išspręsta, jeigu verslininkai gamintų maistą ne, kad gautų pelno, o kad patenkintų fiziologinius poreikius.”

10. Ar buvai rimtai rimtai įsimylėjęs/įsimylėjusi? Kaip viskas baigėsi?

Jeigu neįsimylėsiu dar rimčiau rimčiau rimčiau, tai manau pasakysiu, kad buvau… Buvo daug bemiegių naktų, bet visas jas miegojau vienas :D Šūdinai baigėsi ir viskas :)

11. Ar manai, kad Maxima geriau už Norfą? Kodėl? Argumentuok savo nuomonę 11 žodžių

Norfa geriau už maximą, nes jos gėrimų skyrius man labiau patinka :)

nykstuke irgi mane pamylėjo klausimais :)

 1. Ar jums artimas žmogus(tarkim, draugas), kuris nuolat juokias, bet niekad neverkia, neliūdi, yra tikras? Kodėl?

Gražiausios gėlės pražįsta ne visų akims :) Su kažkuo tokie žmonės vis tiek būna atviri ir nuoširdūs. Nes ir jie ŽMONĖS

 1. Kaip vertinate sentimentalumą?

Sentimentalūs žmonės vertina smulkmenas. Jie iš tiesų jas brangina… Moka jomis džiaugtis ilgą laiką.. Sakyčiau, kad tai gražu

 1. Mėgstamiausia jūsų frazė.

Kažkada labai patiko “o tavo gyvenimas ir taip sumautas”… Bet jau senokai nevartojau :\

 1. Vieta, kurioje praleidžiate daugiausia laiko. Ar norėtumėte ją pakeisti?

Daug laiko praleidžiu prie kompo… Iš tiesų norėčiau tą pakeist… Tik nesumąstau kaip..

 1. Kas artimiau: atsigerti ar prisigerti?

Kai renkamės su draugais, tai dažniausiai planas būna “pagerti”… Tai dažniausiai atsigeriam… Bet kartais būna per daug linksma ir nepastebi, kad prisigėrei… Ar net nusigėrei…

 1. Nuo 1 iki 10 įvertinkite savo žmogiškumą.

Žmogiškumas… Labai slidi sąvoka… Kaip dabar dar tą skalę prikalbint? Jei 1 tai Adolfas Hitleris, o jei 10 tai Jėzus Kristus? Na… Hitleris pats įsakinėjo žmones žudyt… O Jėzui net nieko sakyt nereikėjo… Jo vardu ir taip žudė… Ir daug seniau žudė.. Ir daug ilgiau žudė… Galvot apie mirštančius Afrikos vaikus dažnai galvoju… Bet dėl nė vieno nepergyvenu. Duodu sau 5… Tarp Adolfo Hitlerio ir Jėzaus Kristaus.

 1. Ką gavote per Kalėdas? Ar kalėdinės dovanos Jus užknisa?

Nieko negavau per Kalėdas. Man jos eilinė diena.. O iš dovanų užknisa tik tos, kur dovanoji tik iš pareigos…

 1. Kaip dažnai Jūsų dieną lydi šypsena?

Ironiška šypsena - nuolatos.

 1. “Lengviausias”, šilčiausias ir mėgstamiausias filmas/filmai.

“Lengvų” filmų nemėgstu… Lengvi dalykai greit užsimiršta. Šilčiausias.. Hm… Nebesugalvoju ką įvardint, tai sakysiu, kad “Skubėk mylėti” ir mėgstamiausias… Dar kartelį - Forestas Gampas!

 1. Tai kaipgi laikotės? (prašau, tik ne vienu žodžiu)

Deja atsakysiu dviem žodžiais. —–> Ačiū, xujovai :)

 1. Ar esate savo gyvenime sutikę identiškų žmonių (išvaizda arba vidumi), bet ne giminių? Jei sutikote, ką po to mąstėte?

Identiškų tikrai ne… O norėčiau pamatyt kaip aš atrodau iš šalies :)

Klausimais mane apipylė ir yellowturtle

1 Koks yra dažniausias melas, kurį naudoji?

2. Ir kodėl jį naudoji?

Šiaip stengiuos nemeluot. Leidžiu švelniai suprast, kai dalykai manęs nedomina. Kai žmonės kažko prašo, atsakau vienu žodžiu “pagalvosiu”. Tai dažniausiai reiškia, kad aš jau apie viską pagalvojau prieš 3 sekundes, uždėjau kategorišką “ne” visam tam reikalui, kurio nesu pasiruošęs daugiau kada gyvenime svarstyti ir noriu galvoti apie mirštančius Afrikos vaikus ir galvot vaizdingus palyginimus.
3. Koks buvo paskutinis Tavo matytas filmas? Ir kokį įspūdį paliko?

Paskutinis matytas buvo “Looper”. Tai tikrai gerą įspūdį paliko.. Senokai nemačiau gero filmą, tai šitą tikrai pavadinu neblogu… Praeitis, dabartis ir ateitis susiduria vienam laike… Kam gali nepatikti toks siužetas? :)
4. Kokia Tavo nuomonė apie auskarus ant veido?

Mano nelaimei, turiu tik rašymo stilių… Išvaizdos stilius man visada buvo svetimas dalykas. Rengiuosi labai paprastai, plaukų nesidažau, auskarų juo labiau neturiu, tai turėtų būt aišku, kad mažai grožiuosi ausakarais ant veido.
5. Ar kai būni vienas/viena užsiimi kažkuo panašiu į šokį?

Šoku tik sėdėdamas mašinoj ir būdamas kvailos nuotaikos. Linguoju pečiais, dainuoju, ploju per vairą - man tiek užtenka, kad gerai pasijausčiau :D

6. Ar turi kokį nors tikslą šiuo metu?

visi turim, nors ir patį mažiausią. Aš irgi turiu… Tik jis dar per toli, kad pasakyčiau ar tinkamu greičiu link jo judu.

7. Ar esi kada nors atsitrenkęs/atsitrenkusi į stiklinę sieną?

O tau taip buvo? :) Man dar nepasitaikė. Mažai tokių sienų pas mus :)
8. Kokią citatą prisimeni iš bet kokio filmo ar knygos?

“Džiaukis gyvenimu, nes lavonu būsi labai ilgai”

9. Koks Tavo moto?

Neturiu moto… Norėčiau moto… Bet turiu tik auto… Bmw325 :D O jei rimtai, tai neturiu šūkio savo gyvenimui. Brendu šunkeliais, kad kadanors užšokčiau ant geresnio kelio.

10. Jeigu tuoj pat galėtum pakeisti bet ką savo gyvenime, kas tai būtų?

Savo kišenę papildyčiau kokiais keliais milijardais. Eina šikt visi tie, kurie sako, kad ne piniguose laimė. Pinigai padeda išspręst daug problemų. Tada viskas, kas man liktų, tai tik susirast savo laimę.

Klausimai iš agege… Įdomu ar jie bus paskutiniai ar dar kas užsimanys ko nors paklausti :))

1. Ar turi talentų?

Mano talentas, kad esu Valentas :) Turiu pomėgių ir didelę vaizduotę… Mėgstu kartais nustebint žmones… Bet nežinau ar visa tai susiveda į “talentą”.

2. Kada pirmą kartą pasibučiavai?

Į žandą? Į lūpas? Trumpu bučiniu? Ilgu? Su kita pana, kitoks ir pirmas kartas. (oj kaip aš čia dviprasmiškai triprasmiškai)

3. Koks filmas tave labiausiai sukrėtė?

Unthinkable… Be konkurso.. Tikrai šitas… Labai įtraukė mane ir privertė mąstyt apie humanizmą kaip apie ydą, jeigu kitas asmuo ir pats jo neturi…

4. Jei galėtum viską mesti ir išvažiuoti į bet kurį pasaulio kampelį, kur patrauktum?

Privertei net pasvajot apie tokią galimybę… Patiko man šitas klausimas… Bet net neįsivaizduoju kokia tai būtų šalis… Mintyse žinau būtent kokių dalykų tikėčiaus iš tos šalies… Kokios norėčiau naujos pradžios… Pagal ką norėčiau, kad mane toj šaly pažintų ir vertintų… Bet pavadinimas į galvą neateina… Tai juokais pasakysiu, kad patraukčiau į Latviją. Būčiau Valents Jozėns ir laimingai gyvenčiau :D

5. Didžiausia gyvenimo gėda?

Man svetimas tas jausmas :)

6. Ar rašai dienoraštį? Jei taip, kodėl?

Kažkada dariau kelis įrašus… Nes norėjosi pasikalbėt su kažkuo patikimu, o nieko patikimesnio už save nežinau :)

7. Apibūdink save penkiais žodžiais.

Ateitis parodys, ko aš vertas

8. Ar esi patyrusi/ęs depresiją? Žinai, ką reiškia, kai gyvenimas slysta iš po kojų, norisi viską mesti, verkti ir niekada nesustoti?

Teko… Nuo to laiko, kai žemė išslydo iš po kojų - vaikštau lubom…

9. Ar mėgsti gaminti?

Ką susimedžioju šaldytuve, tą ir valgau… Iki kulinaro man tikrai toli :D

10. Ar kada nors gulėjai ligoninėje?

Ir gulėjau, ir sėdėjau, ir net vaikščiojau po ją :)

11. Mėgstamiausias vaikystės žaidimas?

Su vienu draugu žaisdavom su plastelinu. Smagu būdavo… Ir kompiuterių nereikėjo :D

Vaaa… Dar klausimų iš rugili

1. Kai užaugsi, kuo būsi?

Erlickas visą gyvenimą auga… Tikiuosi, kad nesustosiu ir aš augti :)

2. Daina, priverčianti dainuoti bet kuriuo metu, bet kur.

Deja, tokios nėra… :) Niekad nesusimąsčiau, kad tokia gali egzistuot… Tikriausiai laimingi žmonės, kurie tokią turi… Daina juk trumpina dieną… Vargus nustumia į šalį… Vien tas sugebėjimas uždainuot betkur ir betkada man išties patiko… Jau bandau įsivaizduot kaip koks žmogžudys teisiamųjų suole uždainuoja “netikėk ką priešai suoks”, arba per matematikos egzaminą nebežinai ką rašyt ir pradedi dainuot “kaip du kart du, du kart du yra keturi” turėtų visus linksmai nuteikti… Ar bent jau būtų ką atsiminti…

3. Vaikystės svajonė.

Vaikystė tuo ir gražus dalykas… Kad gali svajot tik apie smulkmenas, jas gauti ir tada visą dieną būt laimingas… Kai užaugi, tai pradedi svajot apie tokius dalykus, kurių negali gauti ir paskui nesijauti laimingas… Net gavęs, ko norėjai imi svajot dar daugiau…

Atsimenu prisižiūrėjęs filmų apie piratus net norėjau nešioti akiraištį, nes jie man atrodė labai kieti. Na… Gal ši svajonė ir neišsipildė, bet užuot nematęs viena akimi visiškai, dabar abiejomis matau prastai. Savotiškas kompromisas.

4. Šuo ar katė? Kodėl?

Ko gero šuns norėčiau labiau… Šuo bent dėkingas dėl to, ką jam padarai… Dėkingas, kad duodi paėsti, nori būti glostomas, parodo, kad pasiilgo… O katinui giliai nusišikt.

5. Sarkazmas - gyvenimo būdas ar gynyba? Kodėl?

Gynyba. Kad būtum dėl kažko sarkastiškas, tau kažkas turi labai rūpėti.

6. Iš kur atsiranda vėjas?

Aš ne meteorologas, todėl mano teiginys gali būti lengvai nuginčytas, bet kiek jau kažką mokiausi ir žinojau, tai… Vėjas susidaro dėl temperatūros skirtumų ir oro srovių maišymosi.

7. Kaip motyvuoji save daryti tai, ko visai visai nesinori?

Greičiau padarysi, greičiau baigsis.

8. Neseniai atrasta grupė/atlikėjas/daina.

Aerosmith - dream on… Jau senokai ją parodė vienas žmogus… Bet man ji vis kaip nauja, kad ir kiek sykių beklausyčiau.

9. Kuo tiki?

Savim.

10. Užsimerk. Pabūk taip kelias akimirkas. Kas skamba galvoje?

Aerosmith - dream on :) Nereikėjo duot klausimo apie neseniai atrastą dainą/grupę, tada gal būtų skambėję ir kas nors kito  :)

11. Gebėjimas teleportuotis ar telepatija? Kodėl?

Teleportacija. 1. Kuro sutaupyčiau. 2. Daug man svarbių žmonių gyvena toli nuo manęs. 3. Yra nemažai dalykų, kurių tiesiog geriau nežinot… Su savo cinišku mąstymu išvis pradėčiau žmones žudyt.

Klausimai pažymėtiesiems

1. Iš kur dažniausiai kyla mintys blogo įrašams?

2. Kokią naudą jaučiate rašydami blogą?

3. Ką manote apie blogas.lt bendruomenę?

4 Ar draugai žino, kad rašote blogą?

5. Kokios 3 Jums pačios gražiausios vidinės savybės?

6. Į kokias 3 išorines asmens savybes pirmiausiai atkreipiate dėmesį?

7.  Kokių dar turite pomėgių be rašymo?

8. Svajonė, kurią siekiate išpildyti artimiausiu metu?

9. Jeigu Kalėdų senelis galėtų Jums betką atnešti per Kalėdas, ko paprašytumėte?

10. Kokios supergalios labiausiai norėtumėte?

11. Kokią savo savybę norėtumėte pakeisti?

Tinklaraštininkai:

Deja nusižengsiu griežtosioms taisyklėms ir parašysiu tik tris blogerius, nes jų bloguose praleidžiu daugiausiai laiko.

1. ivetjuke. palygint neseniai pradėjusi reikšti savo mintis bloge.. Yra tikrai gerų.

2. blacksugar. Pas ją cinizmas ir filosofija visada žengia koja kojon.

3. individas. už tą nuoširdų adresantą.

Rodyk draugams

Comments Komentavo 7 »

Yra daug sričių, kur pirmauja vyrai…

Žymiausi muzikos kompozitoriai - vyrai, žymiausi mokslininkai - vyrai, menininkai - vyrai, politikai - vyrai… Atrodo visur vyrai… Bet yra sritis, kur vyrai niekad nesugebės tiek daug nuveikti, kiek moterys…

Genų inžinerija… Vyrams toli iki moterų šioj srity…

Sunku ir suvokt, kaip jos lengvai iš musės dramblį padaro… Gal ateity ir daugiau ką nors darys… Bet pradžiai ir drambliai neblogai…

Reikia gi nuo kažko pradėt…

Rodyk draugams

Comments Komentavo 5 »