BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sveiki visi visi visi!

Pastaruoju metu blogas.lt pradėjo dulkint visais galais dėl reklamos.

Ir šitaip tikrai pats sau rašo griežtą nuosprendį, kad tuoj čia niekas nebesilankys.

Bet kad jau pro visus galus lenda reklamos - aš irgi pareklamuosiu.

Taigi taigi taigi. Vyksta LRT video konkursas

http://www.lrt.lt/projektai/klipvid/p

Vienas iš mano draugų ten irgi dalyvauja.

Net nesakysiu, kas jis toks. Turėsit atspėti patys.

Bet sakykim viena lyderiaujančių figūrų - nevykusiam vestuviniam klipe dainuoja dainą, kuri tiktų nebent Indijos rinkai. Ir tai indai nebūtų sužavėti.

Vienas klipas su dar pigesnė tos lyderiaujančios figūros versija. Už jį galima balsuot nebent iš gailesčio, kad žmogus pinigų neturėjo geresniam klipui, o galutinė versija vis tiek nesužavėtų indų.

Trečias klipas jau padarytas su normaliu operatorium, kuris nusimano apie filmavimą. Nes asmenys, kurie filmuojasi tame klipe - gerai žinomi Lietuvai, tai faktas, kad šūdo kurti negali vien dėl savo vardo. Tai normalus EILINIS lietuviškas muzikinis klipas.

Ketvirtas klipas stipriai skiriasi nuo visų kitų. Autorius prakeiktas naktibalda. Mūsų mirtingųjų protui sunkiai suvokiamas jo potraukis sėdėti naktį laukuose nesvarbu ar +30 ar -30. Visada apaugęs barzda ar žiema ar vasara, tik žiemą dažniau būna liūdnas, kad apšąla fotoaparato linzė. Prasedėti visą naktį lauke, dėl dešimties sekundžių scenos, ir paskui dar sugaišti porą valandų karpant ir klijuojant vos pusę minutės. Tai daugiau darbo negu visi kiti sudėjo į savo klipus.

Paklausiu taip. Jūs mylit Lietuvą?

Aš nemyliu. Aš nekenčiu žmonių. Esu visada viskuo nusivylęs, nes matau (manau) kad daug dalykų gali būti padaryti geriau. Bet vaizdelis apie gamtą su tuo pagonišku takeliu priverčia susimąstyt apie mūsų kultūrą, šaknis, pagonybės magiją, gamtos grožį ir pačios LIETUVOS grožį! Bent toms kelioms minutėms žiūrėt į klipą ir matyt, kad Lietuva savo grožiu nenusileidžia spec efektams iš žiedų valdovo - net manyje kažką suvirpina.. Kūrinys niekad neperteiks visų emocijų, kurias pajuto autorius, bet ką pajutau, tai buvo tiesiog amazing. Su šia mintim - man tas video yra nugalėtojas. Vienintelis už kurį verta balsuoti.

O dabar būkit žmonės - nueikit ir prabalsuokit už tą, kuris Jums atrodo vertas būti nugalėtoju.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite